BEVERLY HILLS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the world where blood is falling from the sky in the form of rain
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 fontanas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Claude Édouard Favreau
Claude Édouard Favreau

hate the sin, love the sinner


pranešimų skaičius : 270
: 39

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: fontanas   fontanas EmptyPen. 07 25, 2014 9:49 pm

fontanas Alliance_Central_Park_fountain_9
Atgal į viršų Go down
Cassie Cordelia Fremont
Cassie Cordelia Fremont




pranešimų skaičius : 84
: 3

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyPen. 07 25, 2014 9:53 pm

ateina cassie čia, tik šioj vietoj susirenka visad nemažai žmonių, ir ši vieta yra viena iš cassie's labiausiai lankytinų. priėjusi fontaną, atsisėda ant jo krašto ir žvalgytis pradeda nužvelgdama žmones, kad netyčia arielle kur pro šoną nepraeitų šios nepamačiusi
Atgal į viršų Go down
Arielle Greya Fremont
Arielle Greya Fremont

sometimes love is not enough



pranešimų skaičius : 251
: 2

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyPen. 07 25, 2014 9:56 pm

Paprašiusi, kad vairuotojas ją paleistų netoli parko, Arielle eina dairydamasi savo podukros, nors žinojo, kad ją ras prie fontano. Ir neapsiriko, iš tolo pastebi pažįstamą veidą ir greitesniu žingsniu priartėja prie Cassie.
 - Sveika, - nusišypsojus pakšteli draugiškai merginai į skruostą ir prisėda šalia. Vienintelė Fremont atžala, su kuria Arielle sutaria ir kuri ilgą laiką buvo vienintelis merginos ramstis tuose namuose.
Atgal į viršų Go down
Cassie Cordelia Fremont
Cassie Cordelia Fremont




pranešimų skaičius : 84
: 3

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyPen. 07 25, 2014 10:04 pm

pamačiusi artėjančia Arielle nusišypso irgi pasisveikindama ją. - sveikaa.- nutęsia kelias sekundes šyptelėdama, na ir pačiai Cass, Arielle buvo tikriausiai viena iš kelių žmonių su kuria namie sutarė. - na tai papasakok jau, kaip gi sekas tau? - kilsteli antakį norėdama išgirsti kaip šiai sekas prieš pasakojant apie savo problemas, kuriom, mažiausiai nori užkrauti jos pečius, bet kuo dar pasitiki labiausiai, tai tikriausiai savo pamote
Atgal į viršų Go down
Arielle Greya Fremont
Arielle Greya Fremont

sometimes love is not enough



pranešimų skaičius : 251
: 2

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyPen. 07 25, 2014 10:18 pm

 - Koks skirtumas dabar, kaip man sekasi.. - caktelėjus liežuviu pavarto akis ir papurto galvą, - ne dėl to gi lekiau čia pas tave. Sakyk man, kas nutiko? - suraukus kaktą įsmeigia įdėmų žvilgsnį į savo podukros akis. Tegul ši nebando išsisukinėti, aiškinti, kad nesvarbu ar pakeisti temos. Arielle kai nori, užsispiria, o užsispyrusi taip lengvai neatsileidžia.
Atgal į viršų Go down
Cassie Cordelia Fremont
Cassie Cordelia Fremont




pranešimų skaičius : 84
: 3

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyPen. 07 25, 2014 10:28 pm

-tiesa sakant, kam kitam aš papasakočiau.. - šypteli bandydama susivokt, nuo ko ir kaip pradėt, galų gale pasiima savo telefoną, nuspaudžia į žinutes su tėvu ir ištiesia Arielle'i telefoną,- ką čia pasakot, paskaityk. bet po viso šito, nei Nathaniel nei kam kitam nei žodžio, na kad matei ir panašiai, dabar jau manau kuria savo sąmokslo teorijas prieš mane, po to ką sužinosi, nuoširdžiai nenorėčiau kad dar tau ką padarytų, ypač kai jis toks nenuspėjamas. o dar ir sukrėsta gali likt,- atsidūsta peržvelgdama aplink einančius žmones
Atgal į viršų Go down
Arielle Greya Fremont
Arielle Greya Fremont

sometimes love is not enough



pranešimų skaičius : 251
: 2

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyŠt. 07 26, 2014 11:03 am

Arielle paima telefoną iš Cassie ir klausosi jos, tačiau į mobilųjį savo rankose dar nepasižiūri. Podukros žodžiai ganėtinai išgąsdina merginą, ypač turint omenyje tai, kad ji ir šiaip pastarosiomis dienomis neranda sau ramybės, tačiau nėštumo testo vis dar nepasidaro.
 - Cassie, - tamsiaplaukė sunkiai nuryja seiles, it koks gumulas būtų gerklėj susidaręs, - aš... aš nenoriu skaityt jūsų susirašinėjimo. Nesu net tikra, kad noriu sužinoti..absoliučiai viską, - atsargiai pradeda šnekėti vis dar nenuleisdama akių nuo savo podukros, - noriu tau padėti, išklausyti, suprasti, bet jei čia, - kilsteli telefoną rankoje, - yra kažkas, ką aš sužinojus ramiai nebegalėčiau gyventi.. Tada geriau man to nereikia. Vis tiek su tavo tėvu negalėsiu išsiskirti, - papurto galvą atsidusdama.
Atgal į viršų Go down
Cassie Cordelia Fremont
Cassie Cordelia Fremont




pranešimų skaičius : 84
: 3

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyŠt. 07 26, 2014 1:50 pm

pamąsto kelias minutes po Arielle's žodžių, jog tikriausiai rimtai nereikia jai žinot tų visų dalykų, per kuriuos arba ji nepatikės Cass arba pati neramiai gyvens. -na, tokiu atvėju, tada gal geriau tikrai neskaityk, nenoriu aš tavęs gąsdinti, nes čia yra tokię rimti dalykai, kad arba tu išsigąsi labai, arba palaikysi mane beprote,- šypteli jai draugiškai, tikrai nenori padaryt taip, kad per Cass problemas Arielle bijotų gyvent su jos tėvu, nesąžininga juk būtų, net pati C tai supranta. - na tiesiog, yra vienas konkretus dalykas dėl kurio aš visiškai nesutariu su tėvu, o be to dalyko, jis nutarė su šeima išvyką surengt, esmė tame, matai, ponas kada jau pats turi laiko, tai jau prie jo visi ir derintis turi. tai parašė žinutę, klausdamas ar vyksiu į tą išvyką, aš pasakiau jog esu užimta, tai jis mane iš namų išmetė, tačiau, nesigilinkim. tiesiog dabar, po truputį pradedu suprast, kad jis rimtai yra paskutinis šūdžius, o dar ir tave prisirišo prie savęs, kuo senyn tuo durnyn,- atsidūsta 
Atgal į viršų Go down
Arielle Greya Fremont
Arielle Greya Fremont

sometimes love is not enough



pranešimų skaičius : 251
: 2

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyŠt. 07 26, 2014 3:45 pm

 - Kokią jis teisę turi išvaryti savo paties dukrą iš namų.. - sumurma papurtydama galvą. Vadinasi, jis galėtų tą patį padaryti ir su Ariele. Ar, jeigu tiesa, kad ji laukiasi, o Neitas tėvas, ir su tuo vaiku. Beprotystė, - aš labai tikiuosi, kad jis taip pasielgė dėl kokios rimtesnės priežasties, negu tiesiog tavo atsisakymas keliauti į šeimos išvyką.. į kurią, beje, galėjai neužsispirti ir važiuoti. Trūksta jūsų šeimai bendravimo šilto tarpusavio, toks jausmas, kad kai tik atvažiavau, taip ir pradėjot visi nesutart, - atsidusus nusiima nuo viršugalvio akinius nuo saulės ir jais paslėpia savo akis nuo saulės spindulių.
Atgal į viršų Go down
Cassie Cordelia Fremont
Cassie Cordelia Fremont




pranešimų skaičius : 84
: 3

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyŠt. 07 26, 2014 3:52 pm

-na nežinau, manyčiau kad jo galvą pernelyg yra užvaldžiusi didelė valdžia, kurią jis tikriausiai pats labiausiai jaučia,- pavarto akis,- dar be viso to, pasiūlė išsinuomuot namuose svečių kambarį, tai čia buvo virš visko. tiesiog, gal geriausia būtų išvažiuot iš šio miesto ir viską pamiršt, bet pamiršt jo šūdinus darbelius būtų pernelyg sunku, tai gal nors pakankinsiu jį kažkaip,- šypteli lyg pritardama žodžiam savo, dar niekad nemanė kad taip apie tėvą savo kalbės, bet nu, visada būna pirmas kartas. - baik tu, tu čia išvis niekuo dėta, gi ne tu ėjai pas mano tėvą, čia jis tave prisirišo prie savęs ir nepaleidžia, o tie nesutarimai buvo dar prieš tavo atvykimą, kada jis pats per tuos savo darbus pamiršo savo vaikus, ir tegu, manau ir kiti greit perpras jį, tada jau pažiūrėsim kaip jis pagyvens be savo vaikų, jausdamas tuštumą širdį, jei išvis dar tokią turi. - gūžteli pečiais dar kart apsižvalgydama, tiesiog, įpratus ji pastoviai pasižvalgyt. - geriau jau tu ką nors papasakok, nes čia šitos nesąmonės klausytis, nemanau kad yra labai malonu
Atgal į viršų Go down
Arielle Greya Fremont
Arielle Greya Fremont

sometimes love is not enough



pranešimų skaičius : 251
: 2

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyŠt. 07 26, 2014 3:59 pm

Arielle visko klausosi šiek tiek nuleidus galvą ir žvelgdama į taką. Ji visą tą laiką nekentė, nuoširdžiai nekentė savo vyro, o dabar, kai ėmė jausti jam keistą prisirišimą, šilumą ir dar kažką, ko pati kol kas nesupranta, jo paties dukra pradeda šitaip kalbėti apie savo tėvą. Kažkas čia nėra gerai ir tai merginai tikrai nepatinka.
 - Kad neturiu aš ką ir pasakot, - gūžteli pečiais vos vos šyptelėdama. Tikrai nepradės dabar kalbėti apie savo įtarimą, kad laukiasi, kai dar neįsitikino, o daugiau nieko tokio merginos gyvenime ir nevyksta.
Atgal į viršų Go down
Cassie Cordelia Fremont
Cassie Cordelia Fremont




pranešimų skaičius : 84
: 3

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptyŠt. 07 26, 2014 4:03 pm

nu jo, apsikeitė jausmais konkrečiai čia. - rimtai? nieko įdomaus, neįdomaus? - kilsteli antakį nusijuokdama, vis, gal taip dings ta niūri nuotaika esanti būtent čia
Atgal į viršų Go down
Arielle Greya Fremont
Arielle Greya Fremont

sometimes love is not enough



pranešimų skaičius : 251
: 2

fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas EmptySk. 07 27, 2014 10:49 am

 - Nu tikrai nieko.. net neturiu ką papasakot apie kokią naują suknelę, kurią nusipirkau, nes..nenusipirkau. Absoliučiai nieko gero, - susijuokusi gūžteli pečiais ir pasislėpus saulei, vėl akinius nuo akių persikelia ant viršugalvio.
Atgal į viršų Go down

Sponsored content





fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fontanas   fontanas Empty

Atgal į viršų Go down
 

fontanas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BEVERLY HILLS  :: Parkas-