BEVERLY HILLS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the world where blood is falling from the sky in the form of rain
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share
 

 LET'S PARTY SPRING

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Chloé Salome Duval
Chloé Salome Duval

runaway runaway we are the wind of love



pranešimų skaičius : 334
: 9
age : 31
location : Beverly Hills, CA

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyPir. 04 21, 2014 5:57 pm

manyčiau forumo atsidarymo proga būtų neblogai surengti kokį vakarėlį:)) ką manot? kokioje vietoje labiausiai norėtumėt? dalinamės idėjomis!!
Atgal į viršų Go down
https://beverly-hills.forumlt.com
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyPir. 04 21, 2014 8:07 pm

gal būtų įdomu vakarėlį surengti jachtoje vandenyne arba kur nors aukštai ant dangoraižio stogo, kur būtų baseinas ir toks kaip ir mini pajūris. Manau, visi pasiilgome vasaros ir ta tema labiausiai tiktų. :)


Paskutinį kartą redagavo Sebastian Stan, Antr. 04 22, 2014 11:25 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Titus Caiden Delacroix
Titus Caiden Delacroix

my thoughts are stars i cannot fathom into constellations



pranešimų skaičius : 429
: 8
age : 33
location : beverly hills

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyPir. 04 21, 2014 8:22 pm

aš už vakarėlį ant stogo:))))))))) galėtume kažkokia tematika daryti..
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyAntr. 04 22, 2014 11:25 am

tai juk galima padaryti rinkimus kokio vakarėlio temos norėtume :)
Atgal į viršų Go down
Chloé Salome Duval
Chloé Salome Duval

runaway runaway we are the wind of love



pranešimų skaičius : 334
: 9
age : 31
location : Beverly Hills, CA

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 9:49 am

okei, galim daryt ir ant stogo:D o dėl temos tai jeigu mes darom kažkokią temą tuomet ir veikla atitinkama turi būti sugalvota, kažkoks vėdėjas ar panašiai. aš siūlyčiau tiesiog kad arba laisvas stilius arba black  tie:) net nežinau. o kada darytumėme?
Atgal į viršų Go down
https://beverly-hills.forumlt.com
Titus Caiden Delacroix
Titus Caiden Delacroix

my thoughts are stars i cannot fathom into constellations



pranešimų skaičius : 429
: 8
age : 33
location : beverly hills

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 9:59 am

ketvirtadienį, penktadienį man tinka, kaip kitiems?  LET'S PARTY SPRING 3461910909 
Atgal į viršų Go down
Chloé Salome Duval
Chloé Salome Duval

runaway runaway we are the wind of love



pranešimų skaičius : 334
: 9
age : 31
location : Beverly Hills, CA

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 10:02 am

aš anksčiausiai sekmadienį galėsiu://
Atgal į viršų Go down
https://beverly-hills.forumlt.com
Behati Prinsloo
Behati Prinsloo




pranešimų skaičius : 162
: 3
age : 34
location : barselona

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 11:38 am

Jessica Suzanne Lowndes rašo:
aš anksčiausiai sekmadienį galėsiu://
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:18 pm

tai gal galima būtų gegužės pirmą, nes bus visiems nedarbo diena, po to penktadienį, šeštadienį ir panašiai. Juk ilgai ten tęsis viskas, jeigu tikrai daug žmonių ateis. ir pirmiausia reikią temą išsirinkti ir po to galim vedėjus rinkti. manau, būtų norinčių ;D
Atgal į viršų Go down
Chloé Salome Duval
Chloé Salome Duval

runaway runaway we are the wind of love



pranešimų skaičius : 334
: 9
age : 31
location : Beverly Hills, CA

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:22 pm

na gegužės 1 neblogai būtų:) bet aš tai nesiūlau su vedėjais nes labai daug darbo ir šiaip nu reik visą programą galvot:D nebent kas nors apsiimtų sugalvot programą:D
Atgal į viršų Go down
https://beverly-hills.forumlt.com
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:28 pm

nu aš galiu su kažkuo pamąstyt, vistiek gyvenimo neturiu:DD
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:35 pm

Na va, Dallas sutinka ir kažką darom ;D
o kokią temą reikia nuspręsti. gal turim pasiūlymų? ar tiesiog į paprastą vakarėlį renkamės?
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:45 pm

galim padaryt ale bikini vakarą, kad visi vien su plafkėm ir bikiniais būtų manau:D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:53 pm

o stogą ale tokį daryt
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 12:55 pm

aš irgi galvojau gal tokią vasaros tematiką paimti. taip pat galiu pasiūlyti vienos spalvos temą. Visi pvz vilki baltais drabužiai. Gal dar idėjų yra? ;*
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 1:26 pm

Aš už 'white party'!  LET'S PARTY SPRING 425576583 
Smagiai skamba tokia jūsų idėja ir parinkta vieta. Pasirašau! O jei dėl datos, tai gegužės pirmą idealu manyčiau daryti būtų.
Atgal į viršų Go down
Chloé Salome Duval
Chloé Salome Duval

runaway runaway we are the wind of love



pranešimų skaičius : 334
: 9
age : 31
location : Beverly Hills, CA

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 5:14 pm

joo white party fainas dalykas yra, per gossip girl kažkada buvo tai va remtis bus į ką:D
Atgal į viršų Go down
https://beverly-hills.forumlt.com
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 5:17 pm

Aš irgi iš GG atsimenu, todėl ir atrodo fainiai taip;D
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 5:28 pm

gerai, dar kokių pasiūlymų? Man tai dar visai patiktų 20's vakarėlis, kaip vyrai su kostiumais, moteris su žavomis suknelėmis
vaa:
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 5:44 pm

Man tai viskas kažkaip fainiai atrodo...Dabar jau ir apie tą mintį užsisvajojau:D
Kažkaip buvo minčių kilę ir apie kaukių balių, kur moterys pasipuošia pūstom sukniom, apsikarsto karoliais, tos baltos pirštinės... Kažkaip panašiai kaip ir Stan sakė. Mano psichiką juodai paveikė 'liežuvautoja'  LET'S PARTY SPRING 2186585087 
Galėtumėm kokią mafiją... Nors ne gal
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyTr. 04 23, 2014 5:47 pm

man irgi gossip girl labai daug ką padėjo, nes ten vakarėliai kiekvienoje serijoje ir visko galima prisižiūrėti. Tai reikia surašyti visas idėjas ir daryti balsavimą ;D
Atgal į viršų Go down
Colleen Kahealani Farren
Colleen Kahealani Farren

you're confusing her to those sad girls who will wait for guy to choose



pranešimų skaičius : 81
: 0

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyKv. 04 24, 2014 6:31 pm

tai darysim tą vakarėlį ar pradėję tartis pamiršim viską?:D
Atgal į viršų Go down
Chloé Salome Duval
Chloé Salome Duval

runaway runaway we are the wind of love



pranešimų skaičius : 334
: 9
age : 31
location : Beverly Hills, CA

LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyKv. 04 24, 2014 6:58 pm

tai darysim, kitą savaitę:)
Atgal į viršų Go down
https://beverly-hills.forumlt.com
Anonymous
Svečias

Svečias



LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING EmptyKv. 04 24, 2014 7:58 pm

jooo, savaitgalį paplanuosiu kokią programą:)
Atgal į viršų Go down

Sponsored content





LET'S PARTY SPRING Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: LET'S PARTY SPRING   LET'S PARTY SPRING Empty

Atgal į viršų Go down
 

LET'S PARTY SPRING

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BEVERLY HILLS  :: trash-